Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları Ankara

Yüz Tanıma Teknolojisi Nedir?

Yüz tanıma sistemleri ankara, kişiyi dijital ortamda ki görüntüsünden tanıyan ve doğrulama yapabilen bir tür biyometrik yazılımdır. Bu teknoloji doğru görüntüleri karşılaştırmak ve doğrulama yapabilmek için birçok algoritma kullanır. Parmak izi , retina ve ses tanıma gibi diğer tanımlayan ve doğrulayan teknolojilere çok benzer özeliklere sahip olmakla birlikte daha gelişmiş özelliktedir.

Yüz tanıma sistemleri ankara kişinin giriş veya çıkış yaparken bilgisinin tutulmasını sağlamaktadır.

Yüz tanıma sistemi teknolojileri ile personellerin geçiş kontrol ve devamlılığı daha kolay takip edilmektedir. Temas gerektirmeyen hassas hijyenik koşullara uygun kullanımı ile son zamanlarda daha fazla tercih sebebi olmuştur. Yüz tanıma sistemleri yüksek performanslı doğrulama hızı,hızlı çalışan algoritmaları, kolay kullanımı, düşük hata payı ,kolay kurulumu ve özel tasarımı ile son zamanların en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemi olmuştur.

Yüz tanıma sistemlerinin en önemli özelliği de sizin için sağladığı güvendir. Tanımlanan kişi dışında kişiyi yüzünden tanıması ve doğrulaması dışında herhangi bir durumda hile yapılmasını da söz konusu olmaz.

Yüz tanıma sistemleri uygun fiyatla ev , iş merkezleri, ticari-endüstriyel alanlar, kamusal alanlar gibi alanların giriş noktalarına kurulumu mümkün olan sistemdir.Firmamızın yüz tanıma sistemi seçeneklerimiz arasında ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza yönelik farklı özelliklerde ve farklı teknolojik donanıma sahip sistemler bulunuyor.Firma olarak size en uygun ihtiyaçlarınıza cevap verebilen sistem hakkında uzman desteği sunuyoruz.

Yüz Tanıma Sisteminin Avantajları

Teknolojinin gelişmesiyle yüz tanıma sistemlerinin kullanım alanları da her geçen gün artmaktadır.Birçok alanda kullanılan yüz tanıma sistemlerinin birçok avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Düşük maaliyet ve yüksek performansla ekstra güvenlik sağlar.
  • Kart kaybetme şifre unutma gibi sorunlar yoktur , sadece kişinin olması yeterli olmaktadır.
  • Uzmanlık gerektirmeyen kullanımı sayesinde herkese uygundur ve herkese uygulanabilir.
  • Sisteme katılım oldukça kolaydır ve pratiktir.
  • Kullanılacak alanlara göre kolayca özelleştirilebilir.

Son yıllarda yükselen teknolojiyle birlikte popülerliği artmış olan yüz tanıma sistemini sizin ihtiyacınıza ve koşullarınıza göre en iyisini yapmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elikon geçiş kontrol firması olarak yüz tanıma sistemlerini yılların tecrübesiyle sizin için çalışıyoruz.

elikon geçiş kontrol

PROJE VEYA ÜRÜN SOR ANINDA BİLGİ AL