Site Girişi Plaka Okuma Sistemi

Site Plaka Okuma Sistemi Ankara

  • Site Girişi Plaka Okuma Sistemi

Site Girişi Plaka Okuma Sistemi


Ankara'da Site Plaka Okuma Sisteminin hızla yayılmasının bir çok önemli gerekçesi vardır. Diğer giriş sistemleri olan OGS Sistemi, Etiketli Giriş Sistemi, Hgs Otopark Giriş Sistemi veya kumandalı bariyer-kapı sistemleri  Site Plaka Okuma Sistemi'ne göre dezavantajlar ve avantajlar barındırmaktadır. Şehir yaşamında güvenlik kaygısı ve otopark alanlarının kısıtlı olmasından dolayı otopark otomatik giriş sistemleri elzem olmuştur.

Kumandalı Bariyer-Kapı uygulamalarında; bir kumanda ile birden çok aracın site içine girmesi hem güvenlik açığı doğurmakta; hemde site sakinlerine park alanları kalmamaktadır..Kumandanın unutulması, kaybedilmesi veya bozulması sorunu plaka tanıma giriş sisteminde ortadan kalkmaktadır.

Ogs-HGS Otopark Otomatik Giriş Sistemleri plaka tanıma sistemi çalışma mantığına benzer çalışmaktadır. 

Site Girişi Plaka Okuma Sistemi sayesinde  KONTENJAN UYGULAMASI yapabilirsiniz.Yani otopark alanınız sınırlı ise; daireye ait araçların kontrollü şekilde otoparkı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Dairenin bir aracı içerde iken sistem ikinci aracı içeri almaz..Ancak birinci araç çıktıktan sonra diğer araçlar otoparkı kullanabilirler.

Powered by Bilgeweb