Parmak İzi Okuyucu Tenfei D20

Parmak İzi Okuyucu Ankara, Parmak İzi Sistemi Ankara, Parmak İzi Fiyatı Ankara

  • Parmak İzi Okuyucu Tenfei D20

Parmak İzi Okuyucu Tenfei D20


Ankara' lılara fiyat ve kalite dengesi çerçevesinde iyi olanı sunma arayışımızın ürünü olan bu parmak izi okuyucu ; gerekli sertifikasyonları taşımaktadır. Gönül rahatlığıyla en az 7-8 yıl bu cihazı kullanbilirsiniz.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen parmak izi okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. 2.8 inc. renkli ekranı ile, yapılan işlemleri ekrandan takip edebilirsiniz. Kartı okuttuğunuzda kart id’si, eğer kaydedilmişse bilgiler parmak izi okuyucu ekranında görünmektedir.

USB bağlantısı yapılarak log bilgileri parmak izi cihazdan alınabilir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı veren cihazda bulunan dahili batarya özelliği ile cihazda enerji olmadan 2 saat çalışabilmektedir.Bu özellikler ile D 20 Parmak İzi Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Powered by Bilgeweb