Kollu Bariyer Ankara

Ankara Kollu Bariyer,Ankara Kollu Bariyer Fiyatları,

  • Kollu Bariyer Ankara

Kollu Bariyer Ankara


Kollu Bariyer Çeşitleri

Güç Kaynağına Göre: Manel Kollu Bariyer (Özellikle tren yolu hemzemin geçitlerinde ve şantiye girişlerinde) ve otomatik kollu bariyermotorlu kollu bariyer olarak adlandırılır.

Kol Kaldırma Hızına Göre: Standart veya Hızlı Kollu Bariyer;

Menşeine Göre: Yerli Üretim Kollu Bariyer, İthal Kollu Bariyerler  olarak ayrılırlar...  En çok kullanılan ve ithalatı yapılan ürün olan kollu bariyerlerde  ülke olarak mantalite değiştrme zamanı çoktan geçti. Hem ürün ithalatında hme de ydek parça düzeyinde ciddi düzeyde döviz çıktısına yol açan bu tarz ürünlerde hızla yerli ürüne dönmeliyiz... Cari açık ve yerli üreticiyi-sanayiyi desteklemek açısından önemlidir.

Ankara' lılar  Kollu Bariyer için artık fiyatları yüksek ürünlere fazladan ödemeler yapmak zorunda kalmayacak...Ankara da Kollu bariyer satışı yapan onlarca marka ve yüzlerce firma var artık..Satış aşamasında herkes Ankara 'lı tüketiciye en iyisini sattığını söylemektedir. Ama müşteri geri bildirimlerinden anladığımıza göre Ankara'lıların çoğu satış sonrasındaki aşamada %50 yakın düzeyde mamnuniyetsizlik yaşamaktadır.

4 mt'lik ve 6 mt'lik Kollu Bariyer Fiyatları İçin hemen satış temsilcilerimizle görüşün ! Duyacağınız fiyatlara sizde inanamayacaksınız.Fiyatları kıyaslamadan ürün yerine marka satan diğer kollu bariyer markalarına yönelmeyin....Elbette ki günümüzde fiyatı ucuz ürünün kalitesine şüpheli yaklaşılmaktadır. Ama 1000 kalem ürün protföyü ile Ankara 'lılara hizmet verdiğimiz ve bu ürünlerimizle kaliteyi ve hizmeti kantıladığımız gibi; Kollu Bariyer de kalite ön planda tutulmuştur...

 

ELİKON EKONOMİK FİYATLI KB-04

4 metreye kadar geçiş aralığı olan otopark, nizamiye girişleri için tasarlanmış üründür. Kollu Bariyer fiyatı ucuz olsun; ama aldığım ürünün kalitesinden de taviz vermeyelim diye düşünenlerin tercih edeceği ve %100 memnun kalacağı bir ürün. Kimse parasını döviz cari açığı yaratan ithal ürünlere vermesin..Çünkü cari açık dönüp dolaşıp herkesin önünde bariyer olmaktadır.

Powered by Bilgeweb