Kollu Bariyer

Kollu Bariyer, Kollu Bariyer Ankara,Kollu Bariyer Fiyatları Ankara

  • Kollu Bariyer
  • Kollu Bariyer
  • Kollu Bariyer
  • Kollu Bariyer

Kollu Bariyer


Kollu Bariyer Çeşitleri

Güç Kaynağına Göre: Manel Kollu Bariyer (Özellikle tren yolu hemzemin geçitlerinde ve şantiye girişlerinde) ve otomatik kollu bariyer, motorlu kollu bariyer olarak adlandırılır.

Kol Kaldırma Hızına Göre: Standart veya Hızlı Kollu Bariyer;

Menşeine Göre: Yerli Üretim Kollu Bariyer, İthal Kollu Bariyerler  olarak ayrılırlar...  En çok kullanılan ve ithalatı yapılan ürün olan kollu bariyerlerde  ülke olarak mantalite değiştrme zamanı çoktan geçti. Hem ürün ithalatında hme de ydek parça düzeyinde ciddi düzeyde döviz çıktısına yol açan bu tarz ürünlerde hızla yerli ürüne dönmeliyiz... Cari açık ve yerli üreticiyi-sanayiyi desteklemek açısından önemlidir.

Ankara' lılar  Kollu Bariyer için artık fiyatları yüksek ürünlere fazladan ödemeler yapmak zorunda kalmayacak...Ankara da Kollu bariyer satışı yapan onlarca marka ve yüzlerce firma var artık..Satış aşamasında herkes Ankara 'lı tüketiciye en iyisini sattığını söylemektedir. Ama müşteri geri bildirimlerinden anladığımıza göre Ankara'lıların çoğu satış sonrasındaki aşamada %50 yakın düzeyde mamnuniyetsizlik yaşamaktadır.

4 mt'lik ve 6 mt'lik Kollu Bariyer Fiyatı İçin hemen satış temsilcilerimizle görüşün ! Duyacağınız fiyatlara sizde inanamayacaksınız.Fiyatları kıyaslamadan ürün yerine marka satan diğer kollu bariyer markalarına yönelmeyin....Elbette ki günümüzde fiyatı ucuz ürünün kalitesine şüpheli yaklaşılmaktadır. Ama 1000 kalem ürün protföyü ile Ankara 'lılara hizmet verdiğimiz ve bu ürünlerimizle kaliteyi ve hizmeti kantıladığımız gibi; Kollu Bariyer de kalite ön planda tutulmuştur...

 

 

Powered by Bilgeweb