Tenfei CR-10 Kart Okuyucu

Kartlı Giriş Sistemi,Kartlı Giriş Sistemi Ankara,

  • Tenfei CR-10 Kart Okuyucu

Tenfei CR-10 Kart Okuyucu


Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları Ankara bölgesinde yapılacak işin içeriğine göre belirlenir.

Personel Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları için yazılım entegreli fiyat sorgusu yapmalısınız.Eğer Personel Takip Sistemi Yazılımı hakkında sürekli destek alıp, parametre güncellemelerinde danışabileceğiniz uzman firmalarla çalışılmazsa ; aldığınız Personel Kartlı Geçiş Okuyucu'su istediğiniz randımanı vermeyecektir. 

Yemekhane Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatları ise; seçeceğiniz turnike modeli ve kart okuyucu ile birlikte Yemekhane Kontrol yazılımının özellikleri ve Proximity Kart sayısına göre belirlenecektir.

Proximity ve Mifare Çeşitleri olan 30.000 kullanıcı kapasiteli CR 10 Proximity Kart Okuyucu, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde personel çalıştıran işletmelerin çoğunda uzun yıllardır kullanılan bir üründür. Kartlı Şifreli Kapı Açma fonksiyonu ile daha spesifik giriş-çıkış yönetiminde de kullanılır. Turnike ve kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 50.000 log kapasitesi vardır. 30.000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan CR 10 Proximity Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP  ile haberleşen bu okuyucudan tek lokasyonda yaklaşık 255 adet okuyucunun yönetimi yapılabilmektedir.USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Cihaz aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile panele bağlanabilmektedir.

Kart Kapasitesi : 30.000
Log Kapasitesi : 50.000
Kart : Proximity
İletişim Portalı : TCP / IP , USB ,Wiegand 26 Çıkış
Röle : Var
Zil : Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Şifre : Var
Dil : Türkçe
Çalışma Voltajı :12 V DC
Powered by Bilgeweb