Kartlı Geçiş Sistemi

Kartlı Giriş Sistemi,Kartlı Geçiş Sistemi, Kartlı

Kartlı Geçiş Sistemi

Kartlı Geçiş Kontrol sistemleri, bir kampüs veya işletmede belirli cihazları ve donanımı kullanma yetkisine sahip olan kişilerin, işyeri, tesis veya binadaki personel hareketlerini yönetmek için kullanılan sistemleri ifade eder. 

Bu tür sistemler sadece girişleri değil aynı zamanda geçişleri de kontrol eder. Bu nedenle geçiş kontrol sistemi olarak da bilinirler. 

Turnike sistemleri, Kapı Kilitleri, Bariyer ve Otomatik Kapıları dolap kapaklarını ve üyelik sistemi yönetimini ve daha birçok şeyi kartlı giriş sistemleri ile düzenlemek mümkün olmaktadır. Gelişmiş erişim kontrol sistemleri sadece kapılardan veya diğer erişim noktalarından geçişi kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda yönetim panelleri ve altyapı panoları gibi cihazlara ve donanıma erişimi de kontrol eder. Oteller, restoranlar ve her türlü turizm işletmesi ve ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış erişim kontrol sistemleri sunmaktadır.

 

Kartlı Giriş Çıkış Sistemleri İle ilgili küçük bütçeli olsada, bizzat firma olarak satış, montaj ve servis  verdiğimiz iller; 

Kartlı Geçiş Sistemi Ankara: Merkezimizin bulunduğu Ankara' da hem firma olarak, hemde bayi ve çözüm ortaklarımızla yanınızdayız..

Eskişehir Kartlı Giriş Sistemi satış ve montajını yerinde yaptığımız illerden..Servis talepleri için çözüm ortağı firmalarımız veya bayilermizi yönlendiriyoruz.          

 

Kartlı Geçiş Sistemi Konya da satış ve montajını yerinde yaptığımız illerden..Servis talepleri için çözüm ortağı firmalarımız veya bayilermizi yönlendiriyoruz.

Çankırı Kartlı Kapı Kilidi satış ve montajını yerinde yaptığımız illerden..Servis talepleri için çözüm ortağı firmalarımız veya bayilermizi yönlendiriyoruz.

Kartlı Personel Takip Sistemi Kırıkkale ilinde satış ve montajı yerinde yapıyoruz. Kırıkkkale Kartlı Giriş firmalarına proje ve süpervizörlük desteği sunuyoruz.

 

Powered by Bilgeweb