Kapan Bariyer

Kapan Bariyer

  • Kapan Bariyer

Kapan Bariyer


KAPAN BARİYER ANKARA üretici firması olarak standart Kapan Bariyer - Tuzak Sistemleri yanısıra isteğe özel kapan Bariyer imalatları da gerçekleştirmekteyiz.. Ankara dışındaki şehirlerimizde ve yurtdışında bir çok projede kapan bariyerlerimiz kullanılmaktadır.

 kapan-bariyer

Kapan bariyer tuzak sistemleri yüksek güvenlik gerektiren yerler için özel olarak dizayn edilmiştir. Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, Suikast kapanı bıçakları ST 37 çelik malzemeden olup yerden 35 Cm yükselen ve 45 derece açılı duran suikast kapanları bıçakları aracı kucaklayarak önden arkaya doğru aracın alt kısmında büyük hasar açarak aracın içeri girmesini engeller. 
Motorlu kapan bariyer,motorlu tuzak, yer tuzağı,kurt kapanı,tuzak kapan olarak adlandırılan suikast tipi kapanlar her türlü Access otomasyona uyumludur ayrıca Elektrik kesilmelerinde son kullanıcıların talebi dikkate alınarak üretilen manuel tuzak kapanlar, otopark, site, depo, servis vb. giriş ve çıkışlarınızda kontrollü geçiş için önerilen bir mamuldür.

MOTORLU KAPAN BARİYER ve MEKANİK TUZAK BARİYER olmak üzere imal edilirler.Mekanik tuzak sistemlerine ek olarak istenirse manuel kol eklenerek kapan kontrolü sağlanabilir. Motorlu kapan bariyerler buton veya kumanda ile kontrol imkanı sağlarlar.Motorlu tuzaklar da güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulmadan giriş bölgesi kumanda sahiplerince kullanılır. Cazip fiyatı ve kolay uygulaması ile kontrolü elinize geçirin.

Manuel Kollu Kapan Bariyer

Manuel Kapan Kapalı Pozisyon

kapan-bariyer-kapali

Powered by Bilgeweb